Forum

Talk to kindred spirits on Expats Paris

Ask questions, get answers and engage in meaningful conversations. From learning more about the city to discussing the scope of different industries, our community members come here to make productive contributions that help others avail more clarity.

stephainekingsm
 
Notifications
Clear all
stephainekingsm
stephainekingsm
Group: Registered
Joined: 2022-07-18
New Member

About Me

 

 

 

 

 

 

Олександр Ейсмонт, Євротермінал: ЄС відкриває можливості.

 

 

Керівник компанії Євротермінал Олександр Ейсмонт вважає статус кандидата у члени ЄС для України величезним стрибком для розвитку експортного потенціалу. Є багато скептиків євроінтеграції. А якщо бути точніше, то не скептиків, Александр Эйсмонт а критиків "за звичкою".

 

 

Адже хочеться отримати все й одразу – і щоб бізнес працював, і ринки щоб були відкриті. А головне, Александр Эйсмонт щоб зростала та розвивалася економіка. Але це не може виникнути одразу. Потрібно пройти всі етапи. І статус кандидата у члени в ЄС – один із таких етапів.

 

 

Це не стадія очікування. Це час для трансформацій.

 

 

Євротермінал йде шляхом оптимального сервісу – Олександр Ейсмонт

 

 

Сухий порт за своєю природою це сервісне підприємство, яке забезпечує експортерам та імпортерам можливості для швидкого оформлення вантажів і товарів з подальшим відправкою на ринок.

 

 

Найближчим часом кордони з ЄС стануть чистою формальністю. Однак це не означатиме, Евротерминал що скоротиться необхідність реєстрації та обліку товарів, які перетинатимуть навіть формальні рубежі.

 

 

Збільшений вантажопотік не повинен простоювати. Швидко оформити, If you have any questions relating to where by and how to use http://People.dp.ua/press/aleksandr-%D1%8Djsmont-evrotermynal-konkurenczyya-mozhet-reshat-zadachy-%D1%8Dksporta, you can speak to us at the internet site. отримати дозвільні документи, Александр Эйсмонт за потреби перевантажити на інший вид транспорту – це те, що пропонує Євротермінал уже сьогодні, сказав Олександр Ейсмонт. І таке обслуговування необхідно розвивати і масштабувати.

 

 

Олександр Ейсмонт: Залізничний компонент логістики вже використовує Євротермінал 

 

 

Через проблеми, пов'язані з блокуванням морських перевезень, не весь наземний транспорт може забезпечити альтернативу. Наприклад, фактично неможливо експортувати 20 млн. тонн зернових культур, які застрягли в Україні, автомобільним транспортом. 

 

 

Необхідна система залізничних магістралей, які будуть пов'язані між собою логістичними хабами. І такі центри можуть запозичити сервісний досвід у Євротерміналу вважає Олександр Ейсмонт.

 

 

У прикордонних областях немає жодного сухого порту, здатного за масштабом, сервісом та пропускною спроможністю конкурувати з Євротерміналом. Тому такі порти потрібно створювати. І якнайшвидше. У найближчі кілька років Україна перебуватиме у стані тесту перед європейською громадськістю. І від того, як ми його пройдемо, залежатиме наше майбутнє членство у Євросоюзі. Економічні трансформації - один із способів довести свою спроможність. І логістика є ключовим елементом у цих перетвореннях, вважає Олександр Ейсмонт, керівник Євротермінал.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Location

Occupation

http://People.dp.ua/press/aleksandr-jsmont-evrotermynal-konkurenczyya-mozhet-reshat-zadachy-ksporta
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: